Trening na masę/ Budowa mięśni
Testosteron w sportach siłowych – rodzaje i działanie

Testosteron w sportach siłowych – rodzaje i działanie

Czas czytania: 2 min.

Testosteron to nic innego, jak męski hormon, znany ludzkości od dość dawna. Posiada go każdy mężczyzna, niezależnie od wieku, stylu życia czy stanu zdrowia. Z wiekiem organizm produkuje go jednak w mniejszych ilościach, przez co panowie muszą udać się do specjalisty i rozpocząć kurację z jego udziałem.

Budowa masy mięśniowej bez siłowni – trening z masą własnego ciała

Jak budować masę mięśniową bez siłowni – trening z wykorzystaniem masy własnego ciała

Czas czytania: 2 min.

Skoro trafiłeś na tę stronę prawdopodobnie szukasz wskazówek dotyczących budowania masy mięśniowej. Każdy z nas kiedyś był na twoim miejscu, dlatego pragniemy ci w tym pomóc. Przeczytaj nasz artykuł i poznaj tajemnice budowania masy mięśniowej o dobrej definicji, bez potrzeby eksperymentowania. Doradzimy ci co należy jeść na diecie na masę, jakie suplementy diety mogą przyspieszyć pojawienie się przyrostów oraz w jaki sposób należy zadbać o swój organizm oraz znajdujące się w nim hormony.

glowne sklep suplementy sterydy online

Jak szybko budować mięśnie – sprawdzone metody

Czas czytania: 2 min.

Duża część osób pyta o to, jak szybko zbudować mięśnie dobrej jakości. O imponujących efektach marzą zwłaszcza początkujący sportowcy. Oczywiście szybki przyrost masy mięśniowej jest możliwy, ale musi być odpowiedzialny. Włókna mięśniowe muszą być odpowiednio stymulowane przez określony czas. Istnieje jednak kilka możliwości przyspieszenia wzrostu mięśni, które zostały opisane poniżej, w tym artykule.
Zabiegi te, odpowiednio wdrożone do stylu życia oraz do ćwiczeń na siłowni, mogą znacząco przyspieszyć pojawienie się efektów w postaci przyrostów masy mięśniowej.